Hakkımızda

Avacert Anadolu Uluslararası Belgelendirme Denetim Teknik Kontrol Eğitim ve Test Hizmetleri

Avacert Anadolu Uluslararası Belgelendirme Denetim Teknik Kontrol Eğitim ve Test Hizmetleri , 2007 yılında %100 yerli sermaye ile Bursa ‘da kurulan bir sistem belgelendirme kuruluşudur.

2010 yılında TÜRKAK ‘tan  ISO/IEC  17021  standardına göre, 2019 yılında  TÜRKAK’tan TS EN ISO/IEC 17065 standardına göre   akredite olan firmamız , Avrupa komisyonu tarafından ise 2864 kimlik numarası ile NANDO sisteminde yayınlanmış Onaylanmış bir kuruluş olarak ,belgelendirme hizmetleri sunmaya başlamıştır.

Avacert Anadolu Uluslararası Belgelendirme Denetim Teknik Kontrol Eğitim ve Test Hizmetleri,  bağımsızlık  ve gizlilik   politikalarına  bağlı kalarak  ulusal ve uluslararası alanda Sistem belgelendirme , Ürün Belgelendirme , CE  Markalama ve  Eğitim  konularında faaliyet göstermektedir.

Uluslararası belgelendirme alanında da birden fazla çözüm ortaklarıyla,tarafsız,yetkin,denetçi ve teknik uzman kadrosuyla yurt içinde ve yurt dışında denetim ve belgelendirme hizmetleri  veren tarafsız bir kuruluştur.

Genç  ve  dinamik yapısıyla sektörde fark yaratan firmamız ; belgelendirme alanında  verdiği  kaliteli hizmetiyle müşteri memnuniyetini  ön planda tutarak  sektörde yerini sağlamlaştırırken  her geçen gün gelişerek büyümektedir.

Saygılarımızla,

Misyonumuz

Tüm müşterilerimize eşit yakınlıkta ve ahlak kurallarına bağlı kalarak hizmet sağlayabilmek.

Vizyonumuz

Sürekli iyileştirme yaklaşımızı tüm müşterilerimize değer katacak şekilde yönetmek ve belgelendirme alanında ulusal düzeyde örnek bir firma olabilmek.